Polityka prywatności


  1. Operatorem serwisu WWW o adresie internetowym "www.prodin.pl" jest Przedsiębiorstwo "PRODIN" Kazimierz Stonoga, ul. Dubois 22, 45-070 Opole, nip: 7541069254, regon: 630678275.
  2. Zadaniem serwisu WWW jest prezentacja oferty towarowej firmy PRODIN.
  3. Serwis WWW nie gromadzi żadnych informacji o użytkowniku.
  4. Jedynymi informacjami zapamiętywanymi w trakcie korzystania z serwisu WWW, są bezimienne dane niezbędne do nawigowania po stronie www, czyli informacje o wyborze grupy towarowej, informacje o wyborze pozycji menu, informacje wpisane w okno wyszukiwarki itp. W tym celu, serwis WWW może korzystać z technologii Cookie (plików cookie - tak zwanych ciasteczek) lub technologii HTML Web Storage.
  5. Korzystanie z serwisu WWW firmy PRODIN jest jednoznaczne ze zgodą użytkownika na zapamiętywanie wymienionych danych w sposób opisany niżej.
  6. Dane zapisywane są w urządzeniu końcowym użytkownika (komputerze, laptopie, tablecie, smartfonie, telewizorze itp.) w wydzielonej część pamięci przeglądarki internetowej za pomocą jednej z wymienionych technologii.
  7. Wszystkie zapisane dane pozostają na urządzeniu końcowym użytkownika i nie są przesyłane na serwer serwisu WWW ani udostępniane stronom trzecim.
  8. Dostęp do tych danych może uzyskać tylko ta przeglądarka, która te dane zapisała i pod warunkiem, że strona internetowa działa w tej samej witrynie, z której dane zostały zapisane.
  9. Użytkownik ma prawo odmówić zgody na zapamiętywanie danych poprzez wyłączenie ich obsługi w przeglądarce. Zastrzegamy jednak, że całkowicie uniemożliwi to korzystanie z serwisu WWW firmy PRODIN.